Oferta
 

Kłonice i Ławy ALUCAR

SERIA XL  

Ładowność kłonic z serii XL 3 i 5 wykonanych ze stali wynosi 7 ton. Kłonice XL są dostosowane do bardzo złożonych i trudnych warunków drogowych. Nasze doświadczenie pokazuje, że kłonice tych modeli są najbezpieczniejszym wyborem, odznaczającym się niezawodnością i wymagającym minimum konserwacji.

Kłonice XL mogą być wyposażone w słupki o długości od 2200 do 2850 mm.Kłonice XL 5 mogą być wyposażone w  teleskopowe wstawki aluminiowe.

Aby zwiększyć odporność na korozję, podstawa kłonic jest oczyszczana strumieniowo i pokrywana gruntem cynkowym oraz farbą proszkową.

XL oferuje najlepszą dostępną na rynku relację jakości do ceny

 

ALUCAR1.jpg

 Nowa seria TITAN i TITAN E – jeszcze lepsze właściwości !  kłonice oraz wstawki są wykonane z aluminium. Dodatkowo oba modeli mogą być również wyposażone w słupki o stałej długości do 3100 mm.

   Anodyzowana aluminiowa kłonica
   Podstawa stalowa ocynkowana i malowana proszkowo
   Podstawa kłonicy lżejsza i bardziej trwała
   Słupek lżejszy i bardziej trwały 


ALUCAR TITAN.pdf

 

  • Elementy są wykonane tylko z najwyższej jakości stopów.
  • Słupki anodowane i podstawa kłonicy zapewniają długi okres użytkowania.
  • Słupki i podstawa kłonicy jest zamocowana śrubami.
  • Oferujemy różnego rodzaju uchwyty kłonic: stały, szybkiego montażu i cierny.
  • Elementy aluminiowe charakteryzują się ekonomicznością, wymagają minimum konserwacji, są trwałe i niezawodne 

 

ALUCAR2.jpg

ALUCAR ALU.pdf

 

ALUCAR4.jpg

 

LP

NAZWA PLIKU

TYP

ROZMIAR

1 ALU55.pdf pdf 1.59 MB Pobierz
2 ALU75.pdf pdf 1.64 MB Pobierz

UCHWYTY

W celu bezpiecznego dostarczenia ładunku do miejsca przeznaczenia istotną rolę odgrywają elementy mocujące. Ważne jest, aby uchwyty były funkcjonalne, niezawodne i łatwe w obsłudze. Ze względu na różne długości surowca drzewnego czy ładunek wystający z przyczepy, może zajść konieczność przemieścić uchwyty w różne położenia. Modele Fix (stałe), Quick (szybkiego montażu) i Friction (cierny) uchwytów są wynikiem dziesięcioletnich badań eksploatacyjnych, przeprowadzonych z klientami.

 

Ponadto, mamy szeroki wyrób specjalnych uchwytów do kłonic. Wszystkie uchwyty wykonane są z trwałej stali o powierzchni ocynkowanej ogniowo. Ślizgowe części uchwytów ciernych są wykonane z polietylenu odpornego na ścieranie.