Oferta
 

WINDY

W swojej ofercie posiadamy podesty o w szerokiej gamie udźwigu oraz wiele modeli do przeróżnych zastosowań. Oferujemy podnośniki standardowe, zamykane za tyłem pojazdu, windy typu sliders chowane poziomo pod tylnym zwisem samochodu oraz inne specjalne, o udźwigach od 300 kg do 9000 kg.

 

Gama produktów sprawia, że możliwe jest dobranie windy do każdego podwozia. Różnorodność platform sprawia, że każdy znajdzie rozmiar i typ szczególny dla swoich zastosowań. Praca windą sprawia iż załadunek i rozładunek staje się prostszy i mniej uciążliwy.

 

Specjalizujemy się w naprawach gwarancyjnych oraz pogwarancyjnych platform: AMA, BÄR, DHOLLANDIA, ZEPRO oraz innych producentów. Posiadamy szeroki asortyment części zamiennych.

 

Zgodnie z ustawą z dnia 21 grudnia 2000 r. o dozorze technicznym (Dz.U. nr. 122 poz. 1321) hydrauliczne platformy załadunkowe zostały objęte dozorem technicznym.

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów pomagamy w przygotowaniu platformy do przeglądu dozorowego, oraz przeprowadzenia badania platformy (we współpracy z UDT).

 

Użytkownik, po pozytywnym przeprowadzeniu badania odbiorczego podestu przez inspektora UDT, otrzymuje decyzje zezwalającą na eksploatację platformy przez następne 24 miesiące. Platforma otrzymuje numer ewidencyjny, a także książkę konserwacji (bezpłatnie) przeznaczoną do odnotowywania wykonanych przeglądów okresowych (wykonywanych co 6 miesięcy) oraz napraw.