Alucar Zabudowy

Zabudowy aluminiowe Alucar to trwałe wytrzymałe ale i lekkie nadwozia do transportu drewna. Zabudowy Alucar charakteryzują się możliwością generowania większego zysku niż zabudowy stalowe przy zachowaniu większej wytrzymałości.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo nadwozia Alucar z ławami stalowymi i aluminiowymi. Ponadto żurawie hydrauliczne, przyczepy i niezbędny asortyment.


Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Zabudowy Alucar

Zabudowy aluminiowe Alucar są wyjątkowo trwałe. To nadwozia do transportu drewna, jednak dzięki zastosowaniu aluminium zamiast stali, są o wiele lżejsze, jak również bardziej wytrzymałe niż zabudowy stalowe. Właśnie to sprawia, że stosując zabudowy aluminiowe Alucar mogą Państwo wygenerować większe zyski. Nadwozia do transportu drewna z aluminium to z całą pewnością trafna inwestycja, która szybko się zwróci.

Nie tylko nadwozia

W naszej ofercie mamy bardzo wiele rodzajów zabudowy aluminiowej Alucar tak, by mogli Państwo dobrać tą, która najlepiej będzie odpowiadać Państwa potrzebom. W sklepie HYDROG posiadamy w sprzedaży nie tylko lekkie, aluminiowe nadwozia do przewozu drewna, ale również te wyposażone w ławy stalowe. Ponadto znajdą Państwo tu takie niezbędne produkty jak: żuraw hydrauliczny, różne rodzaje przyczep oraz cały niezbędny asortyment do bezpiecznego przewozu drewna, ale nie tylko. HYDROG to dystrybutor wyłącznie najwyższej jakości produktów, dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć Państwu dokładnie to, czego potrzebujecie w swoich firmach transportowych lub produkcyjnych.

Dlaczego wybrać zabudowy Alucar?

W HYDROG zajmujemy się diagnostyką, naprawą i sprzedażą urządzeń i elementów hydrauliki siłowej oraz pneumatyki. Jesteśmy dystrybutorem produktów od najlepszych firm z branży hydraulicznej i pneumatycznej. Nasza oferta to dostęp do nowoczesnych urządzeń i elementów napędów i sterowania, a przy tym kładziemy nacisk na ich najwyższą jakość. Projektujemy i wykonujemy układy hydrauliki siłowej według potrzeb klienta. Montujemy układy hydrauliki siłowej w pojazdach ciężarowych i urządzeniach technologicznych. Zakup zabudowy do przewozu drewna Alucar w naszym sklepie to gwarancja, że dostarczony produkt będzie sprawny i sprawdzony przez prawdziwych fachowców.

Gwarancja i odstąpienie od umowy na zakup zabudowy Alucar

Kupujący może odstąpić od umowy w terminie 7 dni od złożenia zamówienia zabudowy Alucar. Efektem odstąpienia od umowy jest zapłata odstępnego w wysokości zaliczki zapłaconej przez kupującego. Sprzedawca może zatrzymać kwotę odstępnego, a także żądać naprawienia szkody powstałej w wyniku odstąpienia od umowy.
W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy kupujący jest w obowiązu opłacić należność za uprzednio wykonane przez sprzedawcę świadczenia, oraz do zwrotu kosztów poniesionych przez sprzedawcę przed otrzymaniem oświadczenia o odstąpieniu od umowy. W te koszty wliczamy nie tylko te już poniesione przez sprzedawcę, ale również koszty do których poniesienia sprzedawca zobowiązał się wobec osób trzecich, oraz koszty związane z podjęciem działań zmierzających do zakończenia wykonywania umowy.
Sprzedającemu przysługuje prawo odstąpienia od wykonywania umowy ze skutkiem natychmiastowym w przypadku, gdy kupujący zaniedba wykonania swoich obowiązków względem kupującego, takich jak zachowanie terminu płatności.

Każdy produkt sprzedawany w sklepie HYDROG podlega gwarancji dystrybutora lub producenta. Okres gwarancji wynosi 1 rok, chyba, że producent urządzenia zastrzegł inaczej, wówczas stosuje się gwarancję producenta.
Zakupiony towar, za wyłączeniem przypadków objętych gwarancją, nie podlega zwrotowi.

Kontakt

W sprawie jakichkolwiek pytań, jakie mogą mieć Państwo odnośnie naszych zabudowań Alucar serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 85 66 29 303, na nasz adres e-mail: hydrog@wp.pl lub też poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

Pokaż więcej Ukryj
Facebook
Facebook