Filtry hydrauliczne

Oferujemy bardzo szeroki wybór filtrów hydraulicznych   w atrakcyjnych cenach. Dostępne w naszym sklepie filtry hydrauliczne  to sprzęt wysokiej jakości, który nie zepsuje się szybko. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie oferowane przez nas filtry  były wytrzymałe i niezawodne. Staramy się, aby świetna jakość naszych produktów zawsze szła w parze z najniższą możliwą ceną. Naszym atutem jest również krótki czas realizacji, chcemy, aby zamówione filtry  trafiły do Państwa możliwie szybko od momentu zakupu.

Dlaczego właśnie nasze filtry ?

W naszej ofercie mamy bardzo wiele rodzajów filtrów tak, by mogli Państwo dobrać tą, która najlepiej będzie odpowiadać Państwa potrzebom. W sklepie HYDROG posiadamy w sprzedaży filtrów  o różnej specyfikacji. HYDROG to dystrybutor wyłącznie najwyższej jakości produktów, dokładamy wszelkich starań, by dostarczyć Państwu dokładnie to, czego potrzebujecie w swoich firmach transportowych lub produkcyjnych.

Filtry w HYDROG to dobry wybór

W HYDROG zajmujemy się diagnostyką, naprawą i sprzedażą urządzeń i elementów hydrauliki siłowej oraz pneumatyki. Jesteśmy dystrybutorem produktów od najlepszych firm z branży hydraulicznej i pneumatycznej. Nasza oferta to dostęp do nowoczesnych urządzeń i elementów napędów i sterowania, a przy tym kładziemy nacisk na ich najwyższą jakość. Projektujemy i wykonujemy układy hydrauliki siłowej według potrzeb klienta. Montujemy układy hydrauliki siłowej w pojazdach ciężarowych i urządzeniach technologicznych. Zakup filtrów   w naszym sklepie to gwarancja, że dostarczony produkt będzie sprawny i sprawdzony przez prawdziwych fachowców.

Gwarancja i odstąpienie od umowy na zakup filtrów


Kupujący może odstąpić od umowy w terminie 7 dni od złożenia zamówienia. Efektem odstąpienia od umowy jest zapłata odstępnego w wysokości zaliczki zapłaconej przez kupującego. Sprzedawca może zatrzymać kwotę odstępnego, a także żądać naprawienia szkody powstałej w wyniku odstąpienia od umowy.
W przypadku skutecznego odstąpienia od umowy kupujący jest w obowiązku opłacić należność za uprzednio wykonane przez sprzedawcę świadczenia, oraz do zwrotu kosztów poniesionych przez sprzedawcę przed otrzymaniem oświadczenia o odstąpieniu od umowy. W te koszty wliczamy nie tylko te już poniesione przez sprzedawcę, ale również koszty do których poniesienia sprzedawca zobowiązał się wobec osób trzecich, oraz koszty związane z podjęciem działań zmierzających do zakończenia wykonywania umowy.
Sprzedającemu przysługuje prawo odstąpienia od wykonywania umowy ze skutkiem natychmiastowym w przypadku, gdy kupujący zaniedba wykonania swoich obowiązków względem kupującego, takich jak zachowanie terminu płatności.

Wszystkie filtry sprzedawane w sklepie HYDROG podlegają gwarancji dystrybutora lub producenta. Okres gwarancji wynosi 1 rok, chyba, że producent urządzenia zastrzegł inaczej, wówczas stosuje się gwarancję producenta.
Zakupiony towar, za wyłączeniem przypadków objętych gwarancją, nie podlega zwrotowi.

Kontakt

W sprawie jakichkolwiek pytań, jakie mogą mieć Państwo odnośnie naszych filtrów  serdecznie zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 85 66 29 303, na nasz adres e-mail: hydrog@wp.pl lub też poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy ewentualne wątpliwości.

 


Wyświetlanie 1–35 z 81 wyników

Facebook
Facebook